2021-01-16

A mérkőzés közepén felzárkózott, a végén mégis alul maradt a DVSE

Bár a DVSE csapata a második és harmadik negyedben leküzdötte az addig szerzett hátrányát, az utolsó negyedet ismét az UVSE érezte jobban, és 4 góllal döntötte el a találkozót.

Az Újpest csapatával találkozott a tavaszi szezon első hazai mérkőzésén a DVSE. Az első játékrészben az újpestiek olyan hatékonyan védekeztek, hogy a debreceniek pontot sem tudtak szerezni. Ám a szünet után a hazaiak összeszedettebben kezdtek el játszani és döntetlenre hozták fel az állást az utolsó negyed elejére. Ekkor azonban az addigi küzdelmet a kapkodás váltotta fel ezzel előnyt engedve az UVSE-nek, akik még a vége előtt 4 gólt tudtak lőni a debreceni együttesnek. (4-8)  Hazai gólszerzőink: Stefanidesz Levente(2), Zsilák László és Oltean Sebastian. UVSE gólszerzők: Kardos Alexander(2), Vígvári Vince(2), Molnár Erik(2), Bencz Rolf, Hegedűs Csanád.

A DVSE a következő mérkőzését is itthon játszhatja, jövő szombaton a Honvéd csapatát látja vendégül a Debreceni Sportuszodában.

fotó:DVSE Facebook