2023-09-10

Magyarország-Csehország 1-1

A magyar labdarúgó-válogatott a Csehország elleni barátságos mérkőzésen 1-1-es döntetlennel folytatta veretlenségi sorozatát vasárnap a Puskás Arénában.

Az 53. percben Varga  tette ki a labdát Kerkeznek, aki balról középre is lőtte azt, az érkező Sallai pedig Stronatit is lepattintva magáról, 7 méterről úgy lőtt a kapuba, hogy a labda Stanek kapus vállát is érintette (1-0).

. A 63. percben szinte a semmiből egyenlítettek a csehek: Lang rossz hazafejelését követően Dibusz sem mozdult ki jól a kapujából, és végül Jurecka lőtt az üresen maradt hálóba (1-1).

Magyarország - Csehország 1-1 (Sallai 53., ill. Jurecka 63.)

Magyarország: Dibusz - Lang, W. Orbán, Szalai A. - Nego, Kalmár, Styles, Kerkez - Sallai R., Varga B., Szoboszlai

Csehország: Staněk - Zima, Brabec, Stronati - Masopust, Souček, M. Sadílek, Zelený - Jurečka, Chytil, Hložek