2022-02-12

Ezt a meccset felejtsük el

A Mezőkövesd sima győzelmet aratott Debrecenben.

A Mezőkövesd kezdte jobban a mérlőzést, a 19 percben több egyéni Loki hibát kihasználva Jurina közelről a hálóba lőtt, 0-1. Nem sokkal a lefújás előtt Dzsudzsák 11-ből egyenlített. Akkor még reménykedhettünk, hátha a második félidőre feljavul a hazai csapat.

Nem így történt. Vadnai, Besirovic majd egy újabb Jurina gól kövezkezett. DVSC-Mezőkövesd 1:4. Ezt a meccset felejtsük el !

Debreceni VSC–Mezőkövesd Zsóry FC 1-4

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2885 néző, V.: Bognár Tamás (Kóbor, Buzás)

(Dzsudzsák 45. – 11-esből, ill. Jurina 19., 88., Vadnai 63., Besirovic 68.)

DVSC: Hrabina – Baranyai (Bévárdi, 71.), Pávkovics, Deslandes (Soltész, 84.), Ferenczi – Da. Babunski (Bényei, 71.), Baráth – Ugrai (Bódi, 71.), Dzsudzsák, Szécsi (Tischler, 84.) – Do. Babunski.

Kövesd: Tordai – Farkas, Bilali, Lukic, Vadnai – Kocsis (Karnitski, 60.), Qaka (Cseke, 67.) – Besirovic (Drazic, 78.), Calcan (Kis, 60.), Babati (Ikenne-King, 67.) – Jurina.