2020-11-29

Egy pontot hozott a hétvége

A két NBII-es csapatunk közül a DVSC döntetlent ért el a Haladás otthonába a DEAC hazai pályán kapott ki a Budaörstől. Ráadásul megint az utolsó percekben kapta a gólt az egyetemi csapat.

SZOMBATHELYI HALADÁS–DEBRECENI VSC 0–0
Szombathely
, zárt kapuk mögött. Vezette: Oláh Gábor (Kovács Gábor, Hofbauer Roland)
HALADÁS: Verpecz – Mocsi, Devecseri, Bosnjak – Tóth D. (Kállai, 67.), Csilus T., Németh Márió (Schuszter, 83.), Debreceni, Doktorics – Medgyes Z. (Szalay Sz., 91.), Rácz F. (Tóth B., 83.). Vezetőedző: Mátyus János
DEBRECEN: Gróf – Kinyik, Szatmári Cs., Pávkovics – Baráth P., Varga J. – Szécsi, Bódi, Ferenczi J. (Korhut, 72.) – Sós B. (Tischler, a szünetben), Bévárdi (Dzsudzsák, 72.). Vezetőedző: Kondás Elemér

DEBRECENI EAC–BUDAÖRSI SC 2–3 (1–0)
Debrecen
, zárt kapuk mögött. Vezette: Kovács J. Zoltán (Csatári Tibor, Máyer Gábor)
DEAC: Szabados – Soltész, Papp F., Belényesi, Orosz M. – Spitzmüller – Nagy Z. (Damásdi, 59.), Nikitscher, Sándor T. (Kertész T., 77.), Székely D. – Burai. Vezetőedző: Sándor Tamás
BUDAÖRS: Kovács P. – Menyhárt, Kékesi, Fényes, Zeke – Molnár Cs., Petneházi, Nyári, Sajbán Miklós – Halmai Á. (Pethő, 61.), Molnár T. (Horváth R., 73.). Vezetőedző: Márkus Tibor
Gólszerző: Spitzmüller (11-esből, 1–0) a 26., Sajbán Miklós (1–1) a 73., Pethő (1–2) a 75., Damásdi (2–2) a 78., Pethő (2–3) a 90. percben