2022-02-20

Dorian Babunski két villanása

Az északmacedón légiós Dorian Babunski két góljával verte a Loki a Puskás Akadémiát!

A hazai pályán játszó Puskás Akadémia már a mérkőzés elején gólt szerezhetett volna, ám Skribek fejese elkerülte a kaput. A folytatásban  a télen igazolt  Dorian Babunski riogatta a Felcsút védelmét és a 17. percben gyönyörű gólt lőtt a légiós.  (0-1).

Az első félidő  második felében viszont már inkább a mezőnyben zajlott a játék, a kapuk kevésbé kerültek veszélybe.

A DVSC a második játékrészben is bátran kezdeményezett és a 70-ik percben egy szép Dzsudzsák-Bódi-Baráth-Dorian Babunski akció végén a csatár közelről stukkolt Markek kapujába (0-2).