2022-04-24

Nem sikerült jól a szezon utolsó bajnokija

A DEAC női röplabdázói az idény utolsó bajnokiján az éllovas BVSC otthonába látogatott.

Az első szett elején tartottuk a lépést a hazaiakkal (11:11). Ellenfelünk ezt követően magasabb fokozatba kapcsolt, ennek köszönhetően folyamatosan duzzadt a hátrányunk (20:15). A fővárosiak a hátralévő időben nem engedték ki a kezükből a vezetést (25:19).

A második játszma derekán három pont volt a lemaradásunk (10:7). A folytatásban újra kezébe vette az irányítást a listavezető, ennek köszönhetően ezt a szakaszt is megnyerte (25:14).

A harmadik felvonás elég egyoldalú lett, sajnos nem igazán valósult meg ekkor az elképzelésünk (15:3). A meccs végéig még jobban kinyílt az olló (25:7), ezt a periódust 15 perc alatt lezárta a BVSC.

– Nagyon szomorú vagyok, hogy így búcsúztunk a bajnokságtól. Nem is tudom, hogy mit mondjak, ilyenkor nagy kérdőjel van bennem. Lesz még egy párharcunk a MEFOB-on, az biztos, hogy akkor sokkal több kell a lányoktól. Köszönjük a szurkolóknak a támogatást! – összegzett Kuszkó Zsolt vezetőedző.