2022-04-23

Egy tizenegyes három pont a Kisvárdának

Bumba tizenegyese döntött, a Kisvárda otthon tartotta a három pontot a Debrecen ellen.

Az OTP Bank Liga 29. fordulójának szombati nyitómérkőzésén a Kisvárda a Debreceni VSC csapatát látta vendégül.

Az 51. percben Deslandes kezezése után ítélt tizenegyest Zierkelbach Péter. A VAR néhány perces vizsgált után hagyta jóvá a játékvezető döntését. A büntetőt Bumba magabiztosan a bal alsóba passzolta, Kosicky a másik irányba vetődött, 1-0.

KISVÁRDA-DEBRECENI VSC 1-0 (BUMBA, 53. – TIZENEGYESBŐL)

Kisvárda, Várkerti Stadion, 2455 néző. Vezette: Zierkelbach

Kisvárda: Odyntsov – Hei, Cirkovic, Prenga, Peteleu – Melnyik (Zlicic, 72.), Makowski (Karabelyov, 60.), Ötvös – Asani (Camaj, 72.), Mesanovic, Bumba (Navratil, 86.)

DVSC: Kosicky – Kusnyír, Deslandes (Tischler, 90.), Pávkovics, Ferenczi – Varga (Bényei, 67.), Baráth – Bódi (Sós, 67.), Da. Babunski (Bévárdi, 90.), Dzsudzsák – Do. Babunski