2021-12-12

Szenzációs Loki siker

A DVSC minden különösebb gond nélkül győzte le a Ferencvárost!

A rendkivül szeles, batátságtalan időben lejátszott mérkőzés első fontosabb momentuma a fővárosi csapthoz köthető, a  16. percben Zubkov szöglete után Uzuni a kapu torkából csak az oldalhálót találta el.

A 18. percben a másik oldalon Babunski került helyzetbe. .

Az FTC már az első játékrészben cserélt, Besicet sérülés miatt Vécsei váltotta.

A második félidő első percében megszerezte a vezetést a Debrecen. Egy sarokrúgást követően Dibusz rosszul jött ki és a labdát Bévárdi lábára ütötte, aki a jobb sarokba gurított. 1:0

A 64.percben Tischler megduplázta a Loki előnyét, 11 méterről talált a Ferencváros kapujába. 2-0

Az utolsó percben megismétlődött a Dzsudzsáknak lett volna lehetősége növelni a Loki előnyét ám a 300.-ik NBI -es mérkőzésén játszó Dibusz véfett. .

DVSC – FERENCVÁROS 2-0 (BÉVÁRDI 46., TISCHLER 65.)

Nagyerdei Stadion .4200 néző

DVSC: Gróf – Baranyai, Deslandes, Pávkovics, Ferenczi – Bévárdi (Bényei 86.), Baráth, Dzsudzsák, Babunnszki – Tischler (Soltész 86.), Ugrai (Sós 78.)

Ferencváros: Dibusz – Botka, S. Mmaee, Kovacevic, Cabraja – Besic (Vécsei 30.), Laidouni (Loncar 71.) – Zubkov, (Szánthó 71.) Marin (Zachariassen 57.), Uzuni – R. Mmaee (Mak 71.)

Gólok:Bévárdi  46., Tischler 65.