Izomprobléma

(csakfoci.hu)

Ismét mérkőzést hagyott ki Szoboszlai Dominik

Az RB Leipzig magyar válogatott középpályása, aki sajtóhírek szerint izomproblémák miatt nem játszhatott a Montpellier elleni edzőmeccsen.

Jesse Marsch együttese, az RB Leipzig pénteken újabb felkészülési mérkőzést játszott, a három magyar játékosból csak egy volt a kezdőben. Willi Orbán mindössze 57 percig volt pályán, Gulácsi Péter és Szoboszlai Dominik a kispadra sem ülhetett le a francia Montpellier elleni rendhagyó, 4×30 perces meccsen.

AZ RBLIVE.DE BESZÁMOLÓJA SZERINT SZOBOSZLAI IZOMPROBLÉMÁKKAL KÜZD, EMIATT NEM JÁTSZHATOTT A FRANCIA EGYÜTTES ELLEN.

Arról egyelőre nincs pontos információ, mennyire súlyos Szoboszlai sérülése.

Mint ismert, Szoboszlai egy héttel ezelőtt, a holland élvonalbeli AZ Alkmaar elleni győztes edzőmeccsen mutatkozhatott be új csapatának színeiben. Ezt megelőzően 210 napja, tavaly december 20-án még a Salzburg játékosaként lépett pályára a Wolfsberger AC elleni osztrák bajnokin, amelyen egy gólpasszt adott. Azóta sem a klubjában, sem a magyar válogatottban nem játszott tétmérkőzésen, így kihagyta a részben budapesti rendezésű Európa-bajnokságot is.