2023-02-13

Felemás mérleggel zártuk a hétvégét

A Debreceni Egyetem egyik alakulata sikerrel vette a legutóbbi meccsét, a másik pont nélkül maradt.

A DEAC U17-es és U20-as futsalosai a hétvégén a Kincsem Futsal otthonában vizitáltak. A fiatalabb korosztályunknak nem indult jól a meccs, hiszen Vörös Domos duplázott, így az ötödik percben már 2-0-ra vezettek a hazaiak. A szünetig Vona Ferenc és Fejes Szabolcs Botond is beköszönt, ennek köszönhetően 3-1 állt az eredményjelzőn a pihenő alatt. A második játékrészben Tasi Balázs és Tasi Attila villanásaival egalizáltunk, majd Vörös Barna és Tasi Attila gólváltása jött. A hajrá a Kincsem Futsalnak sikerült jobban, a találkozó 6-4-es végeredménnyel zárult.

U20-as játékosainknak szerencsére összejött a győzelem. A meccs alaphangját Tóth Barnabás találata adta meg a második minutumban. A folytatásban sokáig egyik háló sem rezdült meg, aztán a 23. percben Sándor Krisztián duplázta meg a fórunkat. Nagy Bálint révén csökkentette a hátrányát az ellenfelünk, de a maradék időben Sándor és Puskás Attila góljaival bebiztosítottuk a sikerünket.

Országos U17-es bajnokság 15. forduló
Kincsem Futsal-DEAC 6-4 (3-1)
gólszerzők: Vörös Domos (3., 5., 40.), Fejes (19.), Vörös B. (37., 39.), ill. Vona (17.), Tasi Balázs (24.), Tasi Attila (32., 38.)

Országos U20-as bajnokság 15. forduló
Kincsem Futsal-DEAC 1-4 (0-1)
gólszerzők: Nagy B. (26.), ill. Tóth B. (2.), Sándor K. (23., 33.), Puskás (35.)