2021-04-10

Hátrányból fordított és győzött a DVSE

Ötgólos hátrányból fordította meg a mérkőzést és győzött a DVSE hazai medencében a KSI ellen, a férfi vízilabda OB I alapszakasz 26. fordulójának szombati játéknapján.

A KSI a mérkőzésen 10-5-re is vezetett a DVSE ellen, a harmadik negyedben azonban a debreceni csapat elkezdett felzárkózni és végül 13-12-re nyerte meg a meccset a sereghajtó fővárosiakkal szemben. A hajdúságiak egyik legtehetségesebb játékosa Macsi Patrik a szerdán Szentes ellen szerzett öt gólja után a KSI ellen is megcsillogtatta tudását és 4 találattal is hozzájárult a csapat győzelméhez.

Gólszerzők: Macsi Patrik 4, Smitula Gergő és Krasznai Bendegúz 2-2, Takács Kristóf, Süveges Máté, Macsi Martin, Tőzsér Dávid és Nagy Norbert 1, valamint Szalai Péter Miklós 4, Pető Attila, Gábor Lőrinc és Országh Mihály 2-2-2, Nagy Ákos és Szépfalvi Gergely 1-1

A DVSE következő mérkőzését a Kaposvár ellen játssza szintén hazai medencében április 14.-én, szerdán 18 órától.