2022-02-16

Nem sok babér termett

A Debreceni Egyetem két alakulatának nem jött össze a pontszerzés.

A DEAC fiatal futsalosai az előző fordulóban a Csengert látták vendégül. U17-es alakulatunk meccsén egyetlen gól döntött a három pont sorsáról. A 26. percben Jónás Gergely vette be a kapunkat, ezzel a csengeriek nyerték 1-0-ra.

U20-as csapatunk összecsapása jóval eseménydúsabb volt. Ellenfelünk kezdett jobban, a negyedik percben Bence Levente találatával megszerezte a vezetést. Erre 3-0-s sorozattal válaszoltunk, így a 15. percben 3-1 állt az eredményjelzőn. A szünetig Szedlacsek Ákos kétszer is beköszönt, vagyis a második játékrész 3-3-as állásról kezdődhetett. A szünet után a vendégek ötször is megzörgették a hálónkat, végül magabiztos győzelmet arattak a DESOK-ban.

Fiú Futsal I. osztály U17 Keleti csoport 16. forduló
DEAC-Csenger Futsal 0-1 (0-0)
gólszerző: Jónás (26.)

Fiú Futsal I. osztály U20 Keleti csoport 16. forduló
DEAC-Csenger Futsal 4-8 (3-3)
gólszerző: Mónus (7.), Komlósi (8., 15.), Rácz R. (26.), ill. Bence (4.), Szedlacsek (18., 19., 23.), Bartha (22., 40.), Csorvási (29., 33.)