2024-04-29

Jobbak voltak a vendégek

A DEAC floorballosai hazai pályán szenvedtek vereséget a Dunai Krokodilok SE-től.

Érvényesítették a papírformát az előzetesen esélyesebbnek tűnő vendégek Debrecenben, a férfi floorball OB I Felsőházban vasárnap. Az érdiek már az első harmadban jelentős előnyre tettek szert.

Dorogi Kristóf kapusnak már a második percben maga mögé kellett nyúlnia, miután Hollósi a hálójába talált. A Krokodilok még négyszer „haraptak” ebben a játékrészben, Hoffmann háromszor, Német egyszer köszönt be, így lett az állás 0–5.

A második harmadban már megérkeztek a DEAC-gólok is, Kljáp, Beke, Kántor és Praznovszky voltak eredményesek, azonban volt válaszuk a vendégeknek is Hoffmann, Farkas és Német révén (4–8).

Az utolsó játékrészre kapust cserélt az egyetemi gárda, Dorogit Fórián Balázs váltotta. Ez sem segített a vendéglátókon, amikor Foltin Vencel a meccs végén szépített, már Szilágyi, Hoffmann, Kiss és Hollósi – utóbbi háromszor – is betalált.