2023-03-13

Négy ponttal zártuk a hétvégét

A Debreceni Egyetem egyik alakulata nyert, a másik pedig remizett a bajnokságban.

A DEAC U17-es és U20-as csapata a hétvégén a Rubeola otthonában vizitált. A fiatalabb korosztályunk három ponttal gazdagodott, mivel 6-3-ra nyert. A találkozó első gólját a hazaiak szerezték, ám a 30. percben már 1-5 szerepelt az eredményjelzőn. A hátralévő időben ellenfelünk ugyan kozmetikázott az álláson, de a sikerünk nem forgott veszélyben.

U20-as gárdánknak nem indult jól az összecsapás, mivel már a második percben hátrányba került. A második játékrész elején aztán Farkas Milán Sándor egalizált, és később kiderült, hogy ezzel a végeredményt is beállította.

Országos U17-es bajnokság 10. forduló
Rubeola FC-DEAC 3-6 (1-1)
gólszerzők: Juhász M. (3., 33.), Juhász R. (40.), ill. Varga (20.), Győri (24., 30.), Kovács (27., 28.), Bessenyei (34.)