2023-01-31

Szoros vereség és fölényes győzelem

Felemásan alakult a legutóbbi játéknap a Debreceni Egyetem két alakulatának.

A DEAC U17-es és U20-as futsalcsapata a hétvégén a Nyíregyházát látta vendégül. A fiatalabb korosztályunk már az első percben gólt kapott, erre Tasi Attila válaszolt a hatodik minutumban. Ezt követően is nekünk kellett futnunk az eredmény után, a szabolcsiaknál Urr Dániel László az első játékrészt három találattal zárta. A második félidőt 3-0-s sorozattal indította ellenfelünk, így már 7-3-ra vezetett. Huszáros hajrát vágtunk ki, ennek ellenére a pontszerzés sajnos nem jött össze.

U20-as alakulatunk gyakorlatilag húsz minutum alatt lerendezte a meccsét, mivel a szünetben 5-0 szerepelt az eredményjelzőn. A térfélcserét követően sem lassítottak játékosaink, akik végül 8-1-re diadalmaskodtak. A sikerből Farkas és Kopjári két-két góllal vette ki a részét.

Országos U17-es bajnokság 13. forduló
DEAC-Nyíregyházi Sportcentrum 6-7 (3-5)
gólszerzők: Tasi A. (6.), Székely (13.), Tasi B. (19., 38.), Győri (31.), Vona (36.), ill. Urr (1., 15., 17., 21.), Homonyik (8.), Bakó (20., 25.)

Országos U20-as bajnokság 13. forduló
DEAC-Nyíregyházi Sportcentrum 8-1 (5-0)
gólszerzők: Sándor K. (8.), Kopjári (14., 20.), Farkas (15., 38.), Puskás A. (17.), Kovics (21.), Tóth B. (25.), ill. Hegedüs (24.)

Fotó: Papp Attila