2022-11-15

Egyik meccsen sem volt elég a három lőtt gól

A Debreceni Egyetem U17-es és U20-as gárdája is parádés rajtot vett, ennek ellenére nem tudott pontot szerezni.

A DEAC utánpótláskorú futsalosai a legutóbbi fordulóban Szombathelyen vizitáltak. Az U17-es együttesünk az első félidőben kétgólosra előnyre tett szert Ficsor Bálint és Kovács István Máté góljaival. A térfélcserét követően Kovácsics Richárd vezérletével fordított a Haladás, a 34. percben 3-2 állt az eredményjelzőn. Újabb fordulat jött, hiszen Kovács a második találatával egalizált. Sokáig úgy festett, hogy a csapatok megosztoznak a pontokon, de a 40. minutumban Kovácsics ismét megvillant, így a Vas megyeiek ünnepelhettek a lefújás után.

U20-as csapatunk parádésan indította a találkozót, az első hét percben Komádi, Sándor és Kopjári is túljárt a Hali kapusának az eszén. A házigazda megrázta magát, ennek köszönhetően a szünetig eltüntette a hátrányát. A második játékrész nem úgy alakult, ahogy szerettük volna, a szombathelyiek egyre jobban elszakadtak, végül 8-3-ra diadalmaskodtak.

Országos U17-es bajnokság 7. forduló
Haladás VSE-DEAC 4-3 (0-2)
gólszerzők: Kovácsics (27., 33., 40.), Lajos D. (34.), ill. Ficsor (12.), Kovács M. (18., 35.)

Országos U20-as bajnokság 7. forduló
Haladás VSE-DEAC 8-3 (3-3)
gólszerzők: Kiss P. (14.), Puhr (16., 26., 27., 35.), Novák D. (18.), Komádi (22. – öngól), Vincze (30.), ill. Komádi (2.), Sándor K. (6.), Kopjári (7.)