2022-06-13

Újabb gálameccseket nyert a DVSC öregfiúk

Az elmúlt egy hétben két alkalommal is pályára lépett a DVSC Öregfiúk. Pünkösd hétfőn a nagyiváni falunapra kaptak meghívást a Loki legendái, akik a házigazdák Jász-Nagykun-Szolnok megyei harmadosztályban szereplő gárdájával csaptak össze egy 2×30 perces mérkőzésen. A találkozó végül 6-4-es debreceni sikerrel ért véget.

Szombaton délután már Sárrétudvariban szerepeltek egykori játékosaink. A hazaiak 2012-ben fennállásuk során először szerezték meg a megyei I. osztályú aranyérmet, ennek a 10 éves apropójából látták vendégül legendáinkat egy gálameccsen. Mészáros Norberték ezt a hatvanperces összecsapást is sikerrel vették, és végül 8-1-es győzelmet arattak.

A DVSC Öregfiúkban a két mérkőzésen pályára lépett: Fekete Róbert, Sándor Csaba, Plókai Mihály, Ronald Habi, Kerekes Zsombor, Igor Bogdanovics, Ibrahima Sidibe, Mészáros Norbert, Madar Csaba, Dombi Tibor, Tisza Tibor, Nagy Zsolt.

A DVSC Öregfiúk ezúton is köszöni a nagyiváni és a sárrétudvari házigazdák szívélyes vendéglátását!