2021-11-26

Büntetőkkel kapott ki a DEAC az Újpesttől

A DEAC 2-1-es vereséget szenvedett hazai jégen az Újpest együttesétől az Erste Ligában pénteken.

Az első harmadban voltak ugyan próbálkozások mindkét részről, azonban gólt egyik csapat sem tudott szerezni.
A második játékrész elején aztán megélénkült a mérkőzés. Előbb az Újpest megszerezte a vezetést, erre pedig gyorsan válaszolt a DEAC Hugo Turcotte találatával. Több gólt azonban ez a harmad sem hozott.
A harmadik harmadban ugyan mindkét együttesnek megvolt az esélye 1-1 emberelőnyös szituációban, hogy a maga javára fordítsa a meccs állását, ez egyik félnek sem jött össze, így jöhetett a ráadás.
A hosszabbításban továbbra sem tudtak betalálni a csapatok, így végül büntetőkkel dőlt el a meccs, ahol a vendégek voltak pontosabbak.
A DEAC legközelebb vasárnap 18:30-tól a Ferencvároshoz látogat.