2021-08-14

Értékes döntetlen

Három gól kellett az egy ponthoz.

Két akciógólból szerzett vezetést a Debrecen a Paks ellen az NB I 3. fordulójában, ám a hazai együttes büntetőből egyenlített, majd a második félidőben fordítani tudott. Ám a DVSC a frissen beállt Ugrai Rolandnak köszönhetően kiegyenlített, így 3–3 a vége.

Paksi FC -DVSC 3-3 (1-2)

Paks, Paksi FC Stadion, 1798 néző. Vezette: Zierkelbach Péter
Gólszerző: Ádám M. (45.–11-esből), Hahn (50.), Bognár (63.), ill. Ferenczi (27.), Dzsudzsák (41.), Ugrai (72.)

Paksi FC: Nagy G. - Kinyik (Kulcsár - a félidőben), Szélpál, Lenzsér, Szabó J. - Papp (Hanh - a félidőben), Bognár (Bertus 76.), Balogh - Sajbán, Ádám (Böde 57.), Szendrei Á. (Nagy R. - a szünetben)

DVSC: Kosicky - Korhut (Baráth 69.), Charleston (Deslandes 20.), Poór (Nikolic - a félidőben), Kusnyír - Ferenczi, Dzsudzsák, Varga J. (Sós 69.), Bévárdi (Ugrai 69.) - Tischler, Szécsi