2021-01-23

Döntetlenből öt gólos vereség

Jól indított a DVSE a szombat délutáni Honvéd elleni találkozón a Debreceni Sportuszodában, de a mérkőzés végére sok hibát vétettek, ami a vendégek sikeréhez vezetett.

Az első negyedben szoros játékot láthattunk, hisz mind a két csapat 3 gólt szerzett, így döntetlennel indulhatott a mérkőzés második negyede. Ezt már kicsit óvatosabb próbálkozások és hibák jellemezték, ahol alig született gól, a hazai csapat 1, míg a vendégek 2 találattal járultak hozzá a nagyszünet eredményéhez (4-5).

A meccs második felére nagyobb védekezésre kapcsolt a Honvéd, amit nehezen sikerült áttörnie a debrecenieknek. Több próbálkozásukat is kivédték, a harmadik negyed végére(7-9) volt az állás. Az utolsó negyedben azonban nem tudták megfékezni az ellenfelet, dupla annyi találatot szerzett a Honvéd, mint a hazaiak. Így a végeredmény 10-15 lett.

A mérkőzés legerdményesebb játékosa a DVSE csapatának fiatal tehetsége Krasznai Bendegúz lett aki 4 találattal is hozzájárult az együttese eredményéhez.

Jövő hétvégén szintén hazai mérkőzéssel folytatják a fiúk, ahol a Pécs csapata ellen ugorhatnak majd medencébe.

Fotó: DVSE Facebook