2020-11-16

Döntetlent játszott a magyar labdarúgó válogatott a szerbekkel

A magyar csapat szerdán a törökök ellen fejezi be a Nemzetek Ligája csoportküzdelmeit.

Döntetlent játszott a magyar labdarúgó válogatott vasárnap a szerb nemzeti csapattal a Nemzetek Ligájában. A Puskás Arénában rendezett mérkőzésen a szerbek szerezték meg a vezetést a 17. percben Radonjics találatával, de a magyar csapat a 39. percben Kalmár góljával válaszolni tudott, és ezzel ki is alakult a végeredmény.

A B-liga 3. csoportjának másik mérkőzésén Oroszország 3-2-es vereséget szenvedett Törökországtól, így az orosz és a magyar csapat 8-8 ponttal áll az első és második helyen, míg a törököknek 6, a szerbeknek 3 pontjuk van.

A mieink legközelebb szerdán 20:45-től fogadják Törökország csapatát Budapesten.

Fotó: Archívum