2020-11-04

Vigyorogva süt a nap, újra győzött a DEAC

Az NBII hétközi fordulójában a DEAC hazai pályán 1-0 győzött a Szentlőrinc ellen.

Sándor Tamás harmadik mérkőzésén megszerezte első győzelmét a DEAC kispadján. A hazaiak szezonbeli harmadik győzelmükkel megkezdték a felzárkózást a kiesés elkerüléséért folytatott harcban, de a győzelem ellenére még az utolsó helyen állnak.

Sándor Tamás:  –  Nagyon fontos volt ez a siker, de tudjuk, hogy egy győzelem nem elég! Ezzel együtt sokat jelenthet a játékosok számára a folytatásra! Ezúttal nagyon jó felfogásban futballoztunk, mindenki betartotta, amit a meccs előtt megbeszéltünk, és végre lehoztunk kilencven percet kapott gól nélkül!

DEAC: Szabados –  Nagy Z., Papp F., Szabó K. (Soltész, 64.),  Orosz M.  – Nagy K. (Bíró P.), Spitzmüller, Nikitscher, Sándor T. – Székely D. (Urbin, 74.)  – Kertész (Burai, 64.)  Vezetőedző: Sándor Tamás

A DEAC gólját Spitzmüller István szerezte.