Az útvonal és menetrendmódosítás részletei:
46Y-os autóbusz:
A Nagyállomástól munkanapokon 06:30-kor és 07:20-kor induló 46-os autóbuszok helyett 46Y-os autóbuszok indulnak.
A járatok útvonala:
Nagyállomás – Erzsébet utca – Külsővásár tér – Nyugati utca – Kishegyesi út – Határ út – Richter Gedeon utca – Richter Gedeon utca körforgalom – Richter Gedeon utca – INTER TAN-KER Zrt.
46EY-os autóbusz:
Az INTER TAN-KER Zrt.-től a naponta 06:20-kor, 14:20-kor, 15:30-kor, 16:30-kor, 18:20-kor és 22:20-kor induló 46E jelzésű autóbuszok helyett, 06:18-kor, 14:18-kor, 15:30-kor, 16:30-kor, 18:18-kor és 22:18-kor 46EY-os autóbuszok indulnak.
A járat útvonala:
INTER TAN-KER Zrt. – Richter Gedeon utca – Richter Gedeon utca körforgalom – Richter Gedeon utca – Határ út – Kishegyesi út – Nyugati utca – Külsővásár tér – Erzsébet utca – Nagyállomás
A 46Y-os és a 46EY-os autóbuszok mindkét végállomás irányában az újonnan kialakított Sensirion Hungary Kft. és a FlexiForce Hungary Kft. megállóhelyek érintésével közlekednek.
Részletek a www.dkv.hu oldalon!